deskolorowo_plakat

Instytut Designu zaprasza na bezpłatne warsztaty wykonywania autorskich kreacji na deskorolkach za pomocą szablonów – Jest DesKolorowo. Zajęcia poprowadzą: Aleksandra Gluza, Zuza Tokarska oraz Paweł Puchalski.

Warsztaty odbędą się 27 listopada w godz. 16:00–19:00, a skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10–15 lat.  Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie autorskich zdjęć, które nawiązują tematycznie do fascynacji deskorolkami. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 listopada. Wybrani uczestnicy (6 osób) zostaną powiadomieni drogą mailową. Zdjęcia należy wysłać na adres wlasnoreczni@zamkowa3.pl.

Anna CiulębaKultura
Instytut Designu zaprasza na bezpłatne warsztaty wykonywania autorskich kreacji na deskorolkach za pomocą szablonów – Jest DesKolorowo. Zajęcia poprowadzą: Aleksandra Gluza, Zuza Tokarska oraz Paweł Puchalski. Warsztaty odbędą się 27 listopada w godz. 16:00–19:00, a skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10–15 lat.  Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie autorskich zdjęć, które nawiązują tematycznie do fascynacji deskorolkami. Zgłoszenia...