ZVSGgL2EeXuAZqCVbIN8,baner2

Fundacja Wolność i Demokracja po raz piąty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Bieg odbędzie się 26 lutego br. Fundacja oraz Urząd Miasta Kielce zapraszają na lokalną  edycję imprezy, która po raz kolejny odbędzie się w Kielcach.

Bieg honorowy na dystansie 1963 m. –  start godzina 12.00. Jest to rodzinny happening, którego długość odnosi się do daty pojmania i śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka ps. Lalek. Start i meta do Biegu usytuowane będą na terenie Parku Miejskiego im. Stanisława Staszica. Trasa poprowadzona zostanie alejkami Parku.

Bieg Główny na 10 km – start godz. 13.00  to normalne zawody biegowe, poprowadzone ulicami miasta. Idealne dla zawodowców i biegaczy amatorów. Trasa posiada atest PZLA. Punkt startu – Park Miejski im. Stanisława Staszica w Kielcach. Punkt mety – Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, Wzgórze Zamkowe w Kielcach.

Regulamin oraz link do rejestracji są dostępne na stronie www.um.kielce.pl

Anna CiulębaSport
Fundacja Wolność i Demokracja po raz piąty organizuje projekt 'Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych'. Bieg odbędzie się 26 lutego br. Fundacja oraz Urząd Miasta Kielce zapraszają na lokalną  edycję imprezy, która po raz kolejny odbędzie się w Kielcach. Bieg honorowy na dystansie 1963 m. -  start godzina 12.00. Jest...