Z żalem informujemy, że we wtorek, 26 czerwca po ciężkiej chorobie, odszedł nasz kolega, członek Stowarzyszenia Włodzimierz Korona. Miał 63 lata. Z wykształcenia mgr prawa, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Samorządowiec, przez 2 kadencje był wójtem Masłowa. Od 1 maja 2011 pracował w Miejskim Urzędzie Pracy, a 1  od lipca 2014 r. pełnił funkcję dyrektora tej instytucji. Uroczystości pogrzebowe odbęda się w najbliższy piątek, 29 czerwca w Bazylice Katedralnej (początek o godz. 13.00), a później na Cmentarzu Komunalnym w Cedzynie. Najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

– To był dobry człowiek, dobry kolega i dobry pracownik. Tak zmarłego wspomina prezydent Wojciech Lubawski na antenie Radia Kielce – Znałem go od bardzo dawna, mieszkaliśmy koło siebie, na jednym osiedlu. Byliśmy kolegami. Nasze drogi rozeszły się podczas studiów i w okresie podjęcia pierwszej pracy. Te kontakty odnowiły się gdy został wójtem gminy Masłów.

Więcej na www.radio.kielce.pl

Anna CiulębaBez kategoriiWiadomości
Z żalem informujemy, że we wtorek, 26 czerwca po ciężkiej chorobie, odszedł nasz kolega, członek Stowarzyszenia Włodzimierz Korona. Miał 63 lata. Z wykształcenia mgr prawa, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Samorządowiec, przez 2 kadencje był wójtem Masłowa. Od 1 maja 2011 pracował w Miejskim Urzędzie Pracy, a 1  od lipca 2014...