Linia%2035%20i%2046

ZTM informuje, że od 24 października nastąpi zmiana w trasach przejazdu oraz godzinach kursowania autobusów linii nr 35 i 46.

Wprowadzenie proponowanych zmian umożliwi kursowanie linii nr 46 z 10 minutową częstotliwością w dni robocze oraz 15 minutową w soboty i niedziele, pomiędzy os. Ślichowice i os. Świętokrzyskim.

Linia nr 46, z uwagi na swoja trasę oraz prognozowaną liczbę pasażerów obsługiwana będzie przez autobusy wielko pojemne – niskopodwoziowe. Trasa tej linii umożliwi również bezproblemowy dojazd w rejon Dworca PKP i PKS.

Autobusy linii nr 46 kursować będą na trasie: os. Ślichowice (pętla) – Massalskiego – Szajnowicza-Iwanowa – Grunwaldzka – Żelazna – Czarnowska – IX Wieków Kielc – Warszawska – Jaworskiego – Jeziorańskiego – os. Świętokrzyskie (pętla)

Linia nr 35, tak jak jest to obecnie, będzie miała charakter okrężny. Duża częstotliwość kursowania, w dni robocze – co 12 minut, a w soboty i niedziele – co 15 minut powinna zapewnić bezproblemowy dojazd mieszkańców osiedla Na Stoku do centrum miasta. Trasa przejazdu tej linii, z jej wysoką częstotliwością, da możliwość skorzystania z relacji przesiadkowych na inne linie komunikacji miejskiej na przystankach przy ulicach: Warszawskiej, IX Wieków Kielc i Żytniej.

Autobusy linii nr 35 kursować będą na trasie: Sikorskiego (pętla) – Orląt Lwowskich – Warszawska – IX Wieków Kielc – Paderewskiego – Żytnia – Żelazna – Czarnowska – IX Wieków Kielc – Warszawska – Orląt Lwowskich – Sikorskiego (pętla).

Szczegóły na stronie ZTM

Anna CiulębaBez kategorii
ZTM informuje, że od 24 października nastąpi zmiana w trasach przejazdu oraz godzinach kursowania autobusów linii nr 35 i 46. Wprowadzenie proponowanych zmian umożliwi kursowanie linii nr 46 z 10 minutową częstotliwością w dni robocze oraz 15 minutową w soboty i niedziele, pomiędzy os. Ślichowice i os. Świętokrzyskim. Linia nr 46, z uwagi...