„Będę walczył, bo ta walka jest motywowana jedną rzeczą – miłością do Kielc” – mówił podczas konwencji wyborczej prezydent Wojciech Lubawski.

Prezydent rozpoczął swoje wystąpienie od podsumowania ostatnich 16 lat rządów. Zaznaczył, że w czasie jego prezydentury w całym  mieście wykonano inwestycje na łączną kwotę ponad 4 miliardów złotych. Zadeklarował też, że jeśli wyborcy ponownie go wybiorą, to będzie kontynuował swój program, który gwarantuje rozwój miasta, głównie w oparciu o kolejne fundusze unijne.

Lubawski odniósł się także do zarzutu, że jest zbyt stary na pełnienie urzędu prezydenta. – Jeden z kandydatów zarzucił mi, że jestem zmęczony. Ja na to odpowiem, że tak jestem zmęczony, ale po 12-14 godzinach pracy dla miasta. Jednak rano znów mam energię, żeby dalej pracować. Bardzo wiele jeszcze mi się chce.

W konwencji uczestniczyło 200 osób, członków Stowarzyszenia Samorząd 2002, samorządowców oraz polityków popierających Wojciecha Lubawskiego. Podczas spotkania oficjalnie zaprezentowano 35 kandydatów na radnych we wszystkich okręgach wyborczych na terenie miasta.

Program wyborczy na lata 2019 – 2023

 

                                        

Anna CiulębaBez kategoriiWiadomości
'Będę walczył, bo ta walka jest motywowana jedną rzeczą - miłością do Kielc' - mówił podczas konwencji wyborczej prezydent Wojciech Lubawski. Prezydent rozpoczął swoje wystąpienie od podsumowania ostatnich 16 lat rządów. Zaznaczył, że w czasie jego prezydentury w całym  mieście wykonano inwestycje na łączną kwotę ponad 4 miliardów złotych. Zadeklarował...