25 listopada wszedł w życie przepis znowelizowanej Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, który w znacznym stopniu ułatwia zakup biletów i uczestniczenie w meczach Ekstraklasy, w tym oczywiście w meczach I drużyny Korony Kielce rozgrywanych na Kolporter Arenie.

Jedną z najważniejszych zmian we wspomnianej ustawie jest zniesienie obowiązku rejestracji przez organizatora meczu wizerunku twarzy kibica.

Zmiana ta oznacza, że począwszy oddnia 25.11.2015 r. kibice, którzy nie posiadają jeszcze karty kibica lub zweryfikowanego profilu kibica i zdecydują się po raz pierwszy zakupić bilet oraz obejrzeć mecz na Kolporter Arenie, nie będą musieli pojawiać się w klubowych punktach obsługi kibica (Sklep Kibica przy ul. Ściegiennego oraz recepcja Klubu) w celu wykonania fotografii twarzy oraz dokonania tzw. weryfikacji swojego profilu.

Kibice ci będą mogli zakupić bilety na mecze Korony Kielce we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży (adresy TUTAJ), kasach klubowych zlokalizowanych przed Kolporter Areną w dniu meczu lub poprzez stronę internetową (www.korona-kielce.kupbilety.pl), jedynie po podaniu swojego imienia i nazwiska oraz numeru PESEL, zgodnych z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

UWAGA!

Zakupiony w ten sposób bilet będzie ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość, który należy mieć przy sobie i okazać na każde wezwanie pracowników ochrony. Odpowiedzialność za podanie danych niezgodnych z dokumentem potwierdzającym tożsamość ponosi kibic.

Informujemy równocześnie, że karta kibica Korony Kielce zachowuje swoją dotychczasową funkcjonalność. Tak jak dotąd, każdy kibic będzie mógł ją wyrobić po złożeniu odpowiedniego wniosku w siedzibie Klubu (recepcja) lub na stadionie w dniu meczu, w punkcie zlokalizowanym przy kasach od Al. Legionów. Karta kibica nie jest obowiązkowa, ale jej właściciel otrzymuje istotne korzyści i możliwości, takie jak:

zakup biletów ze zniżką w wysokości 10 zł. ,

możliwość zakupu karnetu na mecze w danej rundzie,

oszczędność czasu przy zakupie biletów w kasach klubowych,

możliwość uczestniczenia w promocjach adresowanych do posiadaczy kart kibica.

http://samorzad2002.pl/wp-content/uploads/2015/11/stadion_maly.jpghttp://samorzad2002.pl/wp-content/uploads/2015/11/stadion_maly.jpgPaweł JańczykSportbez karty,bilety,karta kibica,korona,korona kielce
25 listopada wszedł w życie przepis znowelizowanej Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, który w znacznym stopniu ułatwia zakup biletów i uczestniczenie w meczach Ekstraklasy, w tym oczywiście w meczach I drużyny Korony Kielce rozgrywanych na Kolporter Arenie. Jedną z najważniejszych zmian we wspomnianej ustawie jest zniesienie obowiązku rejestracji przez organizatora meczu...