_20151008_144105

BEZPŁATNE PORADY PSYCHOLOGÓW I PSYCHIATRÓW

W sobotę, 10. października, lekarze psychiatrzy oraz psychologowie ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii zapraszają do skorzystania z darmowych porad dotyczących problemów zdrowia psychicznego. Konsultacje udzielane będą w Kieleckim Domu pod Fontanną przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 75 w Kielcach na os. Świętokrzyskim. Akcja zorganizowana została z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego oraz „dnia otwartego” Domu pod Fontanną.

W godz. 10.00 – 13.00 każdy chętny będzie mógł porozmawiać ze specjalistami na temat stanu zdrowia psychicznego, skonsultować problemy swoje lub bliskich, dowiedzieć się gdzie na co dzień można uzyskać pomoc w stanach kryzysu psychicznego. Ponadto goście Domu pod Fontanną będą mogli zapoznać się z działalnością ośrodka, porozmawiać z pracownikami oraz osobami chorymi, które regularnie korzystają ze wsparcia.

„Biała sobota” dla osób doświadczających zaburzeń psychicznych organizowana jest już po raz piąty. Poprzednie cieszyły się sporą popularnością wśród Kielczan. Porad wspólnie udzielać będą psychiatrzy i psychologowie ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii, pracujący na co dzień w Morawicy oraz przy ul. Kusocińskiego w Kielcach. Akcja jest okazją do spotkania się z lekarzem psychiatrą lub psychologiem, nie w murach szpitala, a w dziennym ośrodku wsparcia, co często bardziej ośmiela osoby szukające pomocy.

 

Anna CiulębaWiadomości
BEZPŁATNE PORADY PSYCHOLOGÓW I PSYCHIATRÓW W sobotę, 10. października, lekarze psychiatrzy oraz psychologowie ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii zapraszają do skorzystania z darmowych porad dotyczących problemów zdrowia psychicznego. Konsultacje udzielane będą w Kieleckim Domu pod Fontanną przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 75 w Kielcach na os. Świętokrzyskim. Akcja zorganizowana została z...