plakat-pazdziernik

 

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na na najbliższy weekend. W sobotę – 10 października w placówce odbędzie się głośne czytanie dzieciom,a w niedzielę, 11 października gry bez prądu.

Głośne czytanie rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00. 

W programie znalaząły się m.in.: jesienne opowieści, konkursy oraz degustacja słodkiej, jesiennej niespodzianki. Akcja głośnego czytania odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca.

 

Gry bez prądu

W najbliższą niedzielę, 11 października, w godz. 9.00 – 15.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na dzień z grami planszowymi. Rywalizacja przy stole to ciekawa propozycja na spędzenie niedzieli w muzeum.

Spotkanie odbędzie się pod patronatem gry Tilal, wydanej przez Egmont. Tytuł nawiązuje do jednego z najważniejszych miast starożytnych Majów. Jego ruiny znajdują się obecnie w Gwatemali w środku nieprzebytej dżungli. Uczestnicy gry pokierują ekspedycją naukową, która musi zbadać pozostałości miasta, będą eksplorować dżunglę, odkrywać świątynie oraz odkopywać bezcenne skarby. Gra jest przeznaczona dla starszych niż 10 lat. Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat. Wstęp wolny

Anna CiulębaBez kategoriiKultura
  Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na na najbliższy weekend. W sobotę - 10 października w placówce odbędzie się głośne czytanie dzieciom,a w niedzielę, 11 października gry bez prądu. Głośne czytanie rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00.  W programie znalaząły się m.in.: jesienne opowieści, konkursy oraz degustacja słodkiej, jesiennej niespodzianki. Akcja głośnego czytania...