festiwalhurraTeatr Lalki i Aktora „Kubuś zaprasza na „I Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!  Festiwal odbędzie się w dniach: 8-9, 15-16 i 22-23 sierpnia  w siedzibie teatru „Kubuś”, Kieleckim Centrum Kultury oraz Kinie „Moskwa”.

Hurra! ART! to tzw. festiwal zaangażowany. Jego celem jest twórcze spotkanie ze sztuką oparte na zasadzie współuczestnictwa i współtworzenia, z wykorzystaniem praktycznej edukacji teatralnej. Kielce staną się miejscem prezentacji uznanych spektakli polskich teatrów lalkowych, nagradzanych na światowych festiwalach krótkometrażowych filmów dla dzieci, warsztatów przeprowadzonych w duchu nowoczesnej pedagogiki teatru, aktorskich czytań współczesnych sztuk teatralnych oraz paneli dyskusyjnych podejmujących istotne tematy związane z aktualną kondycją teatru dla dzieci.

 

AdministratorKulturafestiwal,kultura
Teatr Lalki i Aktora 'Kubuś zaprasza na 'I Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!  Festiwal odbędzie się w dniach: 8-9, 15-16 i 22-23 sierpnia  w siedzibie teatru „Kubuś”, Kieleckim Centrum Kultury oraz Kinie „Moskwa”. Hurra! ART! to tzw. festiwal zaangażowany. Jego celem jest twórcze spotkanie ze sztuką oparte na...