Korona Kielce otrzymała aż trzy wyróżnienia w corocznej gali Fair Play. Korona Kielce wyprzedziła pozostałe kluby i zdobyła najważniejszą nagrodę za organizację meczów piłkarskich w sezonie 2014/2015. Doceniona została też praca Marcina Stasieczka, kierownika do spraw bezpieczeństwa na Kolporter Arenie oraz Artura Dulnika, koordynatora do spraw współpracy z kieleckimi kibicami.

Cieszymy się ogromnie z tego, iż ciężka praca jaką wykonujemy na codzień w klubie została dostrzeżona i wyróżniona. Te nagrody cieszą tym bardziej, że jesteśmy niewielkim klubem z mocno ograniczonymi możliwościami, a mimo wszystko ludzie, którzy tu pracują wkładają całe serce w to co robią i to widać, a te wyróżnienia są tylko tego potwierdzeniem. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę z tego, iż nie wszystko jest idealnie i wiele rzeczy jeszcze wymaga poprawy, ale pracujemy nad tym codziennie tak aby nasi kibice za każdym razem byli zadowoleni, mówi Paweł Jańczyk rzecznik prasowy Korony Kielce.

Gala odbyła się w ramach konferencji „Bezpieczny Stadion” organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej, Ekstraklasę SA i Targi Kielce.

http://samorzad2002.pl/wp-content/uploads/2015/10/herb-2500.pnghttp://samorzad2002.pl/wp-content/uploads/2015/10/herb-2500.pngPaweł JańczykSportfair play,korona,korona kielce,nagroda,targi kielce,wyróżnienie
Korona Kielce otrzymała aż trzy wyróżnienia w corocznej gali Fair Play. Korona Kielce wyprzedziła pozostałe kluby i zdobyła najważniejszą nagrodę za organizację meczów piłkarskich w sezonie 2014/2015. Doceniona została też praca Marcina Stasieczka, kierownika do spraw bezpieczeństwa na Kolporter Arenie oraz Artura Dulnika, koordynatora do spraw współpracy z kieleckimi...