herb-2500

Wojciech Lubawski skomentował doniesienia jednego z portali internetowych dotyczące długu i rzekomego bankructwa Korony Kielce. “Nie wszyscy kochają Koronę i to jest oczywiste. Ostatnie wyniki tworzą jeszcze atmosferę konkurencji. Przez grzeczność nie będę wymieniał nazwy portalu, na którym te rewelacje zostały napisane, ale jest on trudny do zdefiniowania. Nie ma tam żadnego nazwiska, wszystko napisane jest przez „redakcję”. Oczywiście jest to kłamstwo. Może jest to robione po to, żeby na skompromitować w tym okresie kiedy rozmawiamy z inwestorami” – mówi dla radia eM prezydent Kielc.

Cały wywiad można znaleźć na stronie radia

Oświadczenie w tej sprawie opublikował również Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy klubu:

W związku z pojawiającymi się na jednym z portali internetowych informacjami dotyczącymi zadłużenia spółki Korona S.A. pragniemy zapewnić, że informacje zawarte w tym artykule są nieprawdziwe i podjęliśmy już odpowiednie kroki w stosunku do ich autora zmierzające do zdementowania tych „sensacji”. Jeżeli nasze działania nie spowodują oczekiwanych skutków, Korona S.A. wystąpi z roszczeniami wobec właściciela portalu www.futbolplus.pl do sądu.
Realizacja założeń budżetowych naszego klubu w bieżącym sezonie rozgrywek Ekstraklasy przebiega zgodnie z prognozami przedkładanymi Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. W ocenie zarządu Korona S.A. nie ma przesłanek, które wskazywałyby na odwrócenie powyższej tendencji.
Ubolewamy, że w wyniku wskazanych wyżej publikacji, których intencją jest dyskredytowanie klubu Korona S.A. oraz Prezydenta Miasta Kielce cierpi również wizerunek spółki Ekstraklasa S.A. oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

z poważaniem
Paweł Jańczyk
rzecznik prasowy Korony Kielce.

Anna CiulębaSport
Wojciech Lubawski skomentował doniesienia jednego z portali internetowych dotyczące długu i rzekomego bankructwa Korony Kielce. 'Nie wszyscy kochają Koronę i to jest oczywiste. Ostatnie wyniki tworzą jeszcze atmosferę konkurencji. Przez grzeczność nie będę wymieniał nazwy portalu, na którym te rewelacje zostały napisane, ale jest on trudny do zdefiniowania. Nie...