festiwal26 lipca zakończył się 42. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. 26 lipca na scenie kieleckiej młodzi artyści – soliści, zespoły folklorystyczne, wokalne, wokalno – instrumentalne, taneczne nie tylko z całej Polski, ale także Europy otrzymali Jodły – nagrody za pracę włożoną podczas Festiwalu, ale też za całoroczne przygotowania do występów.

Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej to nie tylko rozrywka, to przede wszystkim wydarzenie kulturalne oraz edukacja artystyczna. Na uczestników Festiwalu czeka szczegółowo opracowany program oraz wydarzenia towarzyszące, dzięki którym będą się nie tylko świetnie bawić, ale także doskonalić artystyczny warsztat.

AdministratorKulturafestiwal,kultura
26 lipca zakończył się 42. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. 26 lipca na scenie kieleckiej młodzi artyści – soliści, zespoły folklorystyczne, wokalne, wokalno – instrumentalne, taneczne nie tylko z całej Polski, ale także Europy otrzymali Jodły – nagrody za pracę włożoną podczas Festiwalu, ale też za całoroczne przygotowania do występów. Międzynarodowy...