darek

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe naszego kolegi Dariusza Bulskiego. W czerwcu tego roku stwierdzono u niego nowotwór złośliwy trzustki. Przebyte operacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jedyną nadzieją dla Darka jest obecnie niestandardowe leczenie lekiem NAB – PAKLITAKSEL w Warszawie, lek jest nierefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Niestety kuracja jest odpłatna. Miesięczny koszt leczenia wynosi około 12 000 złotych i musi trwać minimum 6 miesięcy. Poniżej publikujemy Apel Darka i nr konta, na które można wpłacać pieniądze. Z góry bardzo dziękujemy za pomoc.

 

Kochani !

Bardzo potrzebuję Waszej pomocy !

W czerwcu 2016 roku stwierdzono u mnie ciężką chorobę – nowotwór złośliwy trzustki. Przebyte operacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jedyną nadzieją dla mnie jest obecnie niestandardowe leczenie lekiem NAB – PAKLITAKSEL w Warszawie, lek jest nierefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Niestety kuracja jest odpłatna. Miesięczny koszt leczenia wynosi około 12 000 złotych i musi trwać minimum 6 miesięcy.

W związku z tym zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc finansową w celu zrealizowania tej kuracji. Środki na zakup leku zbieram za pośrednictwem Fundacji Urszuli Jaworskiej z siedzibą w Warszawie przy ul. Międzynarodowej 61.

Jeśli możecie wspomóc choćby niewielką kwotą, to poniżej podaję numer konta, na które można wpłacać środki finansowe na moje leczenie. Z góry serdecznie dziękuję za Wasze wsparcie !

Numer konta Fundacji Urszuli Jaworskiej:
03 1050 1025 1000 0022 9627 5312

UWAGA: w tytule wpłaty koniecznie trzeba umieścić dopisek: DARIUSZ BULSKI

Anna CiulębaWiadomości
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe naszego kolegi Dariusza Bulskiego. W czerwcu tego roku stwierdzono u niego nowotwór złośliwy trzustki. Przebyte operacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jedyną nadzieją dla Darka jest obecnie niestandardowe leczenie lekiem NAB – PAKLITAKSEL w Warszawie, lek jest nierefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia....