1239800_414583348646762_272044297_n

Po raz kolejny w Targach Kielce będzie można podziwiać psie piękności. Wystawy która odbędzie się od 21 do 22 listopada 2015 roku nie mogą przegapić miłośnicy psiej urody. Malutkie pieski rasy chihuahua, ogromne dogi, wypielęgnowane pudelki, bullmastiffy o groźnych spojrzeniach, kochające wszystkich labradory. Podczas tegorocznych zmagań o tytuł najpiękniejszego psa, każdy znajdzie coś dla siebie. Tradycyjnie do stolicy województwa świętokrzyskiego zawitają przedstawiciele rzadkich ras, będzie to świetna okazja aby dowiedzieć się o nich więcej.

Podczas ubiegłorocznej Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych zaprezentowano blisko 3 tysiące psów z 228 ras. Wydarzenie odwiedziło ponad 10 tysięcy zwiedzających. Po raz pierwszy zorganizowany został konkurs „Sabat – Łysa Góra Show”. Goście Targów Kielce mogli oglądać ucharakteryzowane i poprzebierane za świętokrzyskie czarownice czworonogi, właściciele również zadbali o widowiskowość pokazów.

IX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych tradycyjnie organizowana jest przez Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Kielcach.

Na wystawę zapraszamy też oczywiście wszystkich właścicieli nie do końca rasowych czworonogów.

IMG_0313

Źródło: www.targikielce.pl

Paweł JańczykWiadomościpsy,targi kielce,wystawa psów

Po raz kolejny w Targach Kielce będzie można podziwiać psie piękności. Wystawy która odbędzie się od 21 do 22 listopada 2015 roku nie mogą przegapić miłośnicy psiej urody. Malutkie pieski rasy chihuahua, ogromne dogi, wypielęgnowane pudelki, bullmastiffy o groźnych spojrzeniach, kochające wszystkich labradory. Podczas tegorocznych zmagań o tytuł najpiękniejszego...