Geopark Kielce wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK zapraszają do udziału w piątej edycji Geologicznej Gry Terenowej, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Hasło tegorocznej edycji brzmi “Skalnym szlakiem z aparatem i plecakiem”. Gra odbędzie się 24 kwietnia br. Udział w imprezie jest bezpłatny i może w niej wziąć udział każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas i jest ciekawy, jakie tajemnice kryją skalne zabytki Kielc. Drużyny uczestniczące w grze podążać będą do wyznaczonego celu, nieznakowanym szlakiem, rozwiązując po drodze rymowane geo-questy i poznając jednocześnie geologiczne atrakcje Kielc.

Start gry odbędzie się w budynku Centrum Geoedukacji (ul. Daleszycka 21 w Kielcach). Organizatorzy będą oczekiwać na uczestników gry w godzinach od 13.00 do 14.00. Trasa gry liczy około 5-6 kilometrów i prowadzi geologicznymi zakątkami centralnej i południowo-wschodniej części miasta. Miejscem zakończenie gry będzie teren Ośrodka Pracy Twórczej „Wietrznia”, przy ulicy Wojska Polskiego 103, gdzie w godzinach od 16:00 do 17:00 planowane jest krótkie podsumowanie.

Rywalizacja będzie odbywała się zespołach liczących od 2 do maks. 6 osób. W każdej drużynie musi być przynajmniej 1 pełnoletni opiekun.

Zgłoszenia drużyn:

– nr tel. 41 36 76 800

rezerwacje@geopark-kielce.pl

Więcej na stronie Geoparku: www.geopark-kielce.pl

Geopark

Anna CiulębaBez kategorii
Geopark Kielce wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK zapraszają do udziału w piątej edycji Geologicznej Gry Terenowej, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Hasło tegorocznej edycji brzmi 'Skalnym szlakiem z aparatem i plecakiem'. Gra odbędzie się 24 kwietnia br. Udział w imprezie jest bezpłatny i może w niej wziąć udział...