prezydent_kielc11 czerwca 2014 r. o godz. 16:30 przy ul. Małej 17/3 w Kielcach w siedzibie Stowarzyszenia Samorząd 2002 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Lubawskim – Prezydentem Miasta Kielce. Jak informuje Witold Borowiec – wiceprezes organizacji, gospodarz zebrania przedstawi wszystkim obecnym członkom i sympatykom Stowarzyszenia bieżące informacje na temat zadań – projektów realizowanych oraz planowanych na terenie miasta Kielce. Jak dodaje Witold Borowiec na zebraniu zostanie omówiony przebieg ostatniej sesji Rady Miasta Kielce, która odbyła się 05 czerwca 2014 r. a była poświęcona m.in. 25 rocznicy uzyskanej Wolności. Na zebraniu zostanie poruszony także temat zbliżającego się walnego zebrania sprawozdawczego, które odbędzie się w dn. 20.06.2014 r. (piątek) w hotelu Stangret w Kielcach.
Wszystkich członków oraz sympatyków Stowarzyszenia zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu – serdecznie zapraszamy.

AdministratorWiadomościLubawski,prezydent,spotkanie,stowarzyszenie,wiadomości
11 czerwca 2014 r. o godz. 16:30 przy ul. Małej 17/3 w Kielcach w siedzibie Stowarzyszenia Samorząd 2002 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Lubawskim – Prezydentem Miasta Kielce. Jak informuje Witold Borowiec – wiceprezes organizacji, gospodarz zebrania przedstawi wszystkim obecnym członkom i sympatykom Stowarzyszenia bieżące informacje na temat zadań...