jerzy_dzikowskiW dn. 03.12.2013 r. (środa) o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta Kielce (sala Urzędu Stanu Cywilnego) ul. Rynek 1 w Kielcach odbędzie się spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Samorząd 2002. Jak informuje Witold Borowiec – to wydarzenie ma charakter otwarty, a poprowadzi je Pan Jerzy Dzikowski – członek stowarzyszenia Samorząd 2002.

Spotkanie będzie dotyczyć tematyki krwiodawstwa, możliwości wspierania inicjatyw poświęconych dawcom szpiku kostnego, a także udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jak przeprowadzić pierwszą pomoc, jak zabezpieczyć miejsce wypadku, a także sprawdzić swoją wiedzę w praktyce na jednym w kilku fantomów. Do wzięcia udziału w przedmiotowym spotkaniu zachęca Pan Jerzy Dzikowski. Jak mówi – nikogo nie trzeba przekonywać do tego jak ważna jest wiedza każdego z nas z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej czyli do momentu kiedy na miejscy zdarzenia/wypadku pojawia się pogotowie lub inne służby odpowiedzialne za ratowanie życia. Zobowiązuje nas do tego również jeden z zapisów ustawy – dodaje.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w powyższym spotkaniu serdecznie zapraszamy.

AdministratorWiadomościspotkanie,stowarzyszenie,wiadomości
W dn. 03.12.2013 r. (środa) o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta Kielce (sala Urzędu Stanu Cywilnego) ul. Rynek 1 w Kielcach odbędzie się spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Samorząd 2002. Jak informuje Witold Borowiec – to wydarzenie ma charakter otwarty, a poprowadzi je Pan Jerzy Dzikowski – członek stowarzyszenia Samorząd...