W niedzielę, 26 marca o godz. 12.15 Teatr Lalki i Aktora “Kubuś” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Sztuk! Sztuk! To puka sztuka dla dzieci!, czyli inscenizowane czytanie sztuki “Świat i już” Philippe’a Dorina, w reżyserii Roksany Miner. Obsada: Ewa Lubacz, Hanna Świętnicka.

 

Co to za miejsce, gdzie ryby można łowić piórnikiem, a strumień zamknąć w małej buteleczce? Co to za czary, że kartkę papieru można zamienić w okręt, wieloryba albo największy kraj na świecie? Chcecie odwiedzać egzotyczne miejsca i przeżywać fascynujące przygody? Nie ruszając się z miejsca, bez biletu i bagażu? Teatr Kubuś zaprasza do odkrywania niezwykłego świata wyobraźni! Wybierzcie się w tę niezwykłą podróż razem z bohaterami sztuki: Wyższą, która stała się Damulką i skrywała coś za plecami oraz Niższą, która stała się chłopcem. Chłopcem, który zgubił uśmiech – pomóżcie mu go odnaleźć! Sztuka „Świat i już” to mądra, metaforyczna opowieść o wartości i wielkiej sile wyobraźni. Pozwólcie się jej porwać, a uczyni Wasze życie bogatszym i piękniejszym! Sztuka dla dzieci od lat 6. Wstęp wolny.

Anna CiulębaKultura
W niedzielę, 26 marca o godz. 12.15 Teatr Lalki i Aktora 'Kubuś' zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Sztuk! Sztuk! To puka sztuka dla dzieci!, czyli inscenizowane czytanie sztuki 'Świat i już' Philippe'a Dorina, w reżyserii Roksany Miner. Obsada: Ewa Lubacz, Hanna Świętnicka.   Co to za miejsce, gdzie ryby można...