Teatr mama i ja

Wernisaż wystawy fotografii artystycznej, zrealizowanej w ramach projektu TEATR, MAMA i JA odbędzie się 20 listopada 2015 roku o godz. 14.00 w Galerii Małej kieleckiego BWA. Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2015 roku od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00 – 18.00.

TEATR, MAMA i JA to artystyczno-edukacyjno-terapeutyczny projekt zainicjowany przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. W ramach przedsięwzięcia Teatr realizuje od kwietnia 2015 roku cykl warsztatów artystycznych skierowanych do dzieci i rodziców – osadzonych w kieleckim Areszcie Śledczym. Wystawa prezentuje fotografie wykonane podczas projektowych działań. Ich autorami są członkowie Stowarzyszenia Fotograficznego CK.foto.pl oraz Fotoklubu RP Region Świętokrzyski: Anna Benicewicz-Miazga, Marcin Jarosław Białek, Zdzisław Skuza, Julita Orska, Aneta i Marek Majewscy, Alicja Obara.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na wystawę zapraszają: Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach oraz Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach

Anna CiulębaKultura
Wernisaż wystawy fotografii artystycznej, zrealizowanej w ramach projektu TEATR, MAMA i JA odbędzie się 20 listopada 2015 roku o godz. 14.00 w Galerii Małej kieleckiego BWA. Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2015 roku od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00 – 18.00. TEATR, MAMA i JA to artystyczno-edukacyjno-terapeutyczny...