idk

Pracownia ceramiki zaprasza seniorów na warsztaty zdobienia porcelany. Odbędą się one w dwie soboty – 23 i 30 kwietnia br. w godz. 11.00 – 13.00 w pracowni IDK. Tematem warsztatów będzie zdobienie porcelanowych naczyń z wykorzystaniem powstałych metodą sitodruku kalek ceramicznych.

Uczestnicy poznają proces zdobienia naczyń porcelanowych oraz stworzą trwałą autorską kompozycję poprzez samodzielny wybór, ukształtowanie i aplikację kalki ceramicznej na wybranym przez siebie naczyniu. Uczestnicy warsztatów mogą także przynieść ze sobą własne ulubione naczynia porcelanowe, które chcieliby przyozdobić. Po wyschnięciu naczynia zostaną wypalone w piecu ceramicznym w celu utrwalenia nałożonych na nie wzorów.

Zapisy w sekretariacie Wzgórza Zamkowego (ul. Zamkowa 3).

Szczegóły na: www.idkielce.pl

Anna CiulębaKultura
Pracownia ceramiki zaprasza seniorów na warsztaty zdobienia porcelany. Odbędą się one w dwie soboty - 23 i 30 kwietnia br. w godz. 11.00 - 13.00 w pracowni IDK. Tematem warsztatów będzie zdobienie porcelanowych naczyń z wykorzystaniem powstałych metodą sitodruku kalek ceramicznych. Uczestnicy poznają proces zdobienia naczyń porcelanowych oraz stworzą trwałą...