Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej sposobu zagospodarowania skweru im. Ireny Sendlerowej (pomiędzy ulicami Paderewskiego i Planty), dostępnej na platformie Urzędu Miasta Kielce “Wypowiedz się”:  http://wypowiedzsie.kielce.eu/.

To już drugi etap konsultacji w tej sprawie. W I etapie, ankietę dostępną na platformie Ratusza wypełniło aż 2488 osób! Poprzednia ankieta dotyczyła kwestii ogólnych i nie wyczerpała tematu (w wielu przypadkach nie dała odpowiedzi jednoznacznej). Wnioski wynikające z pierwszego etapu  i założenia projektowe dostępne są już na specjalnej stronie internetowej http://wypowiedzsie.kielce.eu/. Tam też dostępna jest kolejna ankieta, która ma wskazać sposób realizacji kluczowych założeń projektu.

IMG_6125

Anna CiulębaWiadomości
Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej sposobu zagospodarowania skweru im. Ireny Sendlerowej (pomiędzy ulicami Paderewskiego i Planty), dostępnej na platformie Urzędu Miasta Kielce 'Wypowiedz się':  http://wypowiedzsie.kielce.eu/. To już drugi etap konsultacji w tej sprawie. W I etapie, ankietę dostępną na platformie Ratusza wypełniło aż 2488 osób! Poprzednia ankieta dotyczyła kwestii ogólnych i nie...