IMG_20160420_171640

Biskup Jan Piotrowski wydał dziś oświadczenie, w którym odniósł się do manipulacji, jakimi posłużył się komitet referendalny w sprawie odwołania Prezydenta Wojciecha Lubawskiego na jednym z portali społecznościowych.

Prezentujemy oświadczenie Ks. Biskupa w całości:

19 kwietnia, w godzinach przyjmowania interesantów w Kurii Diecezjalnej w Kielcach, przyszły do mnie dwie osoby, w celu przedstawienia sytuacji w regionie. Były one przedstawicielami Komitetu Referendalnego w sprawie odwołania Pana Prezydenta Wojciecha Lubawskiego.

Po tym spotkaniu na jednym z portali społecznościowych ukazała się informacja o rzekomym udzieleniu przeze mnie poparcia ich działaniom. W związku z tym oświadczam, że nie udzieliłem popracia niniejszemu Komitetowi.

Oświadczam, że zachowanie owych panów, świadczy o braku kultury spotkania.

  + Jan Piotrowski
           BISKUP KIELECKI

O nieuczciwych dzialanich komitetu można też przeczytać w mediach:

Radio emKielce – Nie udzieliłem poparcia

Radio Kielce – Brudna gra komitetu referendalnego

Gazeta Wyborcza Kielce – Biskup Piotrowski …

TVP Kielce – Nieczysta gra komitetu referendalnego

Anna CiulębaBez kategorii
Biskup Jan Piotrowski wydał dziś oświadczenie, w którym odniósł się do manipulacji, jakimi posłużył się komitet referendalny w sprawie odwołania Prezydenta Wojciecha Lubawskiego na jednym z portali społecznościowych. Prezentujemy oświadczenie Ks. Biskupa w całości: 19 kwietnia, w godzinach przyjmowania interesantów w Kurii Diecezjalnej w Kielcach, przyszły do mnie dwie osoby, w...